Pakowacz/-ka

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Pakowanie, sortowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych
  • Kontrola jakościowa pakowanych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami i odrzucanie wadliwych produktów
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zdolności manualne oraz chęć do nauki
  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej podstawowym (mówienie i czytanie)
  • Ważna Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych (konieczność wyrobienia przed podjęciem pracy)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju kompetencji oraz awansu wewnętrznego

Benefity:

  • Spotkania integracyjne i imprezy świąteczne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szczepienia profilaktyczne