Kontroler jakości

KONTROLER JAKOŚCI

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pracownik produkcji
  • praca zmianowa

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości półproduktów oraz produktów gotowych
  • Prowadzenie i analiza raportów wynikających z kontroli
  • Pobieranie prób, przeprowadzanie badań oraz ich analiza zgodnie z procedurami
  • Sporządzanie raportów w ramach wykonywanych kontroli
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli
  • Wsparcie produkcji w weryfikacji jakości, identyfikacji wad, analizie niezgodności
  • Formułowanie własnych uwag i wniosków w prowadzonych kontrolach i przekazywanie ich przełożonemu
  • Nadzór nad wprowadzanymi do produkcji korektami związanymi z poprawą jakości wyrobu
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów metodami jakościowymi
  • Obsługa i kalibracja urządzeń pomiarowych wynikających z zakresu wykonywanej pracy
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej w zakresie powierzonych zadań
  • Przeprowadzanie inspekcji zakładu
  • Udział w reklamacjach (analiza statusów działań, zapisy w CAPA)
  • Udział w procesie tworzenia i aktualizacji dokumentów jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy i w weekendy)
  • Podstawowa znajomość narzędzi MS Office (m.in. Word, Excel)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia „przyczyna-skutek”
  • Umiejętność formułowania uwag i wniosków
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu, łatwość uczenia się, kreatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy zmianowej na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Znajomość pracy w systemach ISO 9001, ISO 14001, FSC 22000, BRC
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (np. mikrometr, suwmiarka, waga, higrometr)
  • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość systemu StreamSoft lub innego systemu ERP
  • Znajomość języka ukraińskiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • Terminową wypłatę wynagrodzeń
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + dodatkowe premie uznaniowe
  • Dobrą lokalizację pracy – Ożarów Mazowiecki/ w bliskiej okolicy Warszawy
  • Kompleksowy pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Bardzo dobrą atmosferę i fajnych ludzi chętnych do współpracy
  • Pracę w zgranym zespole
  • Poznanie procesów produkcyjnych (ekstruzji, termoformowania, wtrysku) oraz obszarów ich kontroli
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów

Benefity:

Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne, imprezy integracyjne, wsparcie finansowe na studia lub w trudnej sytuacji materialnej.