Kierownik działu kadr i płac

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pracownik biurowy
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Przygotowywanie list płac i innej dokumentacji związanej z wynagrodzeniami we współpracy ze Specjalistą oraz Asystentem ds. kadr i płac
  • Nadzór nad obsługą PPK, ZFŚS i benefitów pracowniczych (Multisport, ubezpieczenie grupowe )
  • Bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych
  • Nadzór i sporządzanie sprawozdań i deklaracji (GUS,ZUS,PFRON,US)
  • Obsługa portalu Praca.gov
  • Współpraca z firmą zewnętrzną przygotowującą dokumenty dla zatrudnionych cudzoziemców
  • Weryfikacja oświadczeń i zezwoleń na pracę i pobyt dla cudzoziemców
  • Współpraca z działem księgowym
  • Współpraca z działem prawnym w kwestii weryfikacji wewnętrznych regulaminów z opisanego obszaru oraz dbanie o ich aktualność i poprawność
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Składanie wniosków o środki z KFS do Powiatowego Urzędu Pracy
  • Zarządzanie pracą działu i 2 podległych pracowników

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na poziomie co najmniej licencjackim
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale kadr i płac
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości pakietu Office oraz programu Płatnik
  • Doświadczenia w pracy na systemie klasy ERP
  • Samodzielności, zdolności organizacyjnych, odpowiedzialności za powierzone zadania oraz chęci rozwoju
  • Cech osobowości takich jak: otwartość, stanowczość, komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku
  • Pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Dodatkowo:

  • wyjazdy i imprezy integracyjne, bony świąteczne, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, darmowa nauka języka angielskiego